Reply on: Riks #75147:
Rišo, podľa niektorých reakcií veruže nevedia, ako to chodí a ako ich mesto a DP oblbujú... Tí, čo to vedia, už sem ani nepíšu, práve pre také reakcie, ako sú na mňa.. Bohužiaľ.
nebudem sa tu s tebou natahovat lebo sa nam ešte rozplačeš ze tu jazdia varia sory a dokonca elektrobusy lebo ty si chcel ine :D:D fakt uz mi ani neodpisuj ... odstupujem z tejto debaty lebo to nema zmysel

a stale pises ze sa mohlo kupit... ked vies urobit nieco lepsie tak to urob a potom tu o tom nebasni a nekritizuj ked si taky dokonaly a skvely daj sa na to a ukaz nam ako to vies spravit lepsie .. a okrem toho nie som zastupitelom gadzoviny .. a ta posledna veta co by mala vediet taka elektricka este ?
a pusu neprijmem prepac
lebo som hetero .. max tak ruku ti podam a poprajem vela štastia a uspechov k tvojmu vylieceniu v Šemši .... každy vikend ta pridem navstivit bye bye
Kona
BTW...Proti samotnej električke a výrobcovi nič osobne nemám proti. Môžem však zhodnotiť (a dúfam že sa na tom všetci zhodneme), že oproti tomu, čo tu bolo doteraz je to určite pokrok (či malý alebo veľký, to nech už zhodnotí každý individuálne). Jediné, čo mi tu stále nereže, je dĺžková kategória 22 metrov v takom veľkom počte 28 kusov + ďalších možných 18 kusov...?