Petrovi:
Buď taký dobrý Pepíček a pošli mi tvoju fotku, že keď ťa uvidím vo svojom voze tak si spravím poruchu aby si musel
vypadnuť s mojho voza.
A ked nie, tak aspon pri dobehovani ti zavriem dvere pred nosom Koko.
Ahoj
PS: nezabudni foto a uvidiš že aj dole amfikom sa da ist 80 km/h
(som šestkár)
Buď taký dobrý Pepíček a pošli mi tvoju fotku, že keď ťa uvidím vo svojom voze tak si spravím poruchu aby si musel
vypadnuť s mojho voza.
A ked nie, tak aspon pri dobehovani ti zavriem dvere pred nosom Koko.
Ahoj
PS: nezabudni foto a uvidiš že aj dole amfikom sa da ist 80 km/h
(som šestkár)
qwertak
Diki VLADIMIR dobre vediet, a tam su vlastne co zac ?
tam odpoveda fakt smenovy dispecer (JCX 1 ) ?