Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: Tatranka #72725:
Ta ňeže budze dobre? Ňeľen veľo oblakov, aľe aj dobludu kapurkov, ta ňe? ?
Reply on: Peter55 #72724:
Budze dobre,nakupime klbaky...?
Reply on: Tatranka #72723:
Kedz nabehne poradna partia ta ani maly trolejbus nestači?
Reply on: Peter55 #72722:
Ta co? Malo oblaky ma trolejbus abo co??
Reply on: Čabajka #72721:
Ta še neznaju dohovoric kto budze šedzic pri okne ?
Ej ta to co to ? Dzeci še nám pohádali? ? ?
Reply on: Kosican_Kosice #72713:
V prvom rade, sťažuješ sa na nesprávnom mieste. imhd.sk nie sú stránkami dopravného podniku, ale to si už určite čítal i pri registrácii... ?
Reply on: rpopo #72718:
Hehe...To bude asi reinkarnovaný konecnenovamhd2012 ? ? ?
Kosican_Kosice:
Pozdravuje "plnostihlejsi chlapec", ale som rád že aspoň pre niekoho som štíhlejší. ? Takže, po prvé, čo je na tom, že jazdíme z konečnej na konečnú ? Za mesačník si normálne platím ako ktokoľvek, tak ho využívam na plno, lebo je to môj koníček. Podľa Teba není normálne, že využívam trolejbusy ? Vzadu /konkretne nad kolesom/ si sedím ako každý iný cestujúci, bez ohľadu na to, kto je vodičom, a aj keby tak ťa prd do toho. Ďalšia vec, hurhaj vo vozidle je úplne bežná vec, bez ohľadu na vodiča, a myslím že nikto z dopravákov ani normálnych ľudí nebude bordel a ani krik robiť zámerne. Toto je len zneužitie situácie, nič a nič iné. Pochybujem že keď ideš v autobuse a je tam vzadu bordel tak okamžite to píšeš na iMHD, aspoň zatiaľ som to nevidel, a aj keby nejaký bodrel podľa teba bol, tak ak ti vadí že sa cestujúci rozprávajú možno hlasnejšie /predom ti ničím argument, dvaja ľudia v tejto situácii bordel proste nespravia, ak vedia čo sa patrí/ stačí upozorniť a neťahať do toho vodiča ktorý nemá šajnu čo vzadu cestujúci robia. Inak, čo ti vadí na tom, že si vedľa mňa sadne kamarát ? To by som si rád prečítal alebo ešte radšej vypočul a rovnako aj zdôvodnenie toho tvojho tvrdenia že ten druhý utekal dozadu, išiel krokom ako ktokoľvek, ale samozrejme, kto si hľadá príčiny, furt si nejakú nájde. Naozaj je odomňa veľmi nezodpovedné, že sa vyvážam z konečnej na konečnú trolejbusom, naozaj, toto je naozaj zlatý klinec ? ? ?

Inak, dobre hádam, že si jeden z tých dvoch, čo čumeli zrovna na ten trolejbus pred odchodom a potom išli na neho ? Tuším že jeden z vás chodí pravidelne na kláštor na bicykli okolo vozidiel a čumí do nich ako puk a zazerá po závozníkoch, ktorých tým neskutočne zabáva /preto si myslím že henten jeden má papier na výnimočnosť/. Hlavne že máš alebo máte rečí ako koza bobkov, ale žeby ste prišli a ako chlapi si to vydiskutovali, to nie, lepšie je zazerať po vodičoch a robiť sa nad fotkami, ktoré urobíte. Klobúk dole.
Reply on: Kosican_Kosice #72713:
Gratulujem!!!
Takto sa to robí, pekne anonymne, poza bučky osrať človeka na verejnosti.To si rovno mal/a napísať aj jeho priezvisko. To svoje nám pekne prezraď tu na skle, keď máš gule!!!
Alebo si na neho nasadený agent s úlohou kompromitovať ho?

Je toho viac, ale to už spomenuli diskutéri podo mnou...
Reply on: 5801 #72709:
Pokial viem tak v pondelok 19.5.

Kosican_Kosice

Reply on: monoblok #72711:
To musí vykapat fyzicky, víme...? ?
Reply on: Tatranka #72708:
Takouto filozofiou sa nasa dzamahrija nikdy neposunie vyssie v rebricku civlizacie naroda, pstupne treba potlacat pud toho, ze je to nieco prirodzene, inak tu furt bude prezivat skazena socialisticka moralka, ze kradnut a podvadzat je uplne v poriadku.
Reply on: Dispecer #72706:
"Dobrý den,
BackOffice WinAdo není volně šiřitelný software, k jeho využití je zapotřebí mít platnou licenci.
Jeho bezplatné stažení není možné.
Pokud jste však našim zákazníkem, odkážu Vás s dotazem na Vašeho smluvního partnera." ? ? ?
Vie niekto kedy vyjdu do premávky ďalšie sorky ?
Reply on: monoblok #72707:
No bóóóóže...Šak to take slovenske, ta ňe. Dakto uleje naftu, dakto rovno euráče predraženou faktúrkou za služby...A tak...?

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.