Myslím, že si mýlite pojem a dojem. Kneeling je úplne niečo iné. To o čo vám tu ide je system ECAS /elektronicky ovládané vzduchové zariadenie/. Majú ho Solaris, Tedom, SOR, Citelis. Ale aby ho vodič použil v prvom rade musí fungovať/ čo je reťazova reakcia na kúpu nahr.dielov alebo repas/. A druhom rade musí dať cestujúci znamenie , že vystupuje buď invalid alebo kočiar. Invalidi spravidla dávaju znamenie vodičovi ale u kočíkov je to tak na 20%. A potom súďme vodiča, že!!!
romeo