Reply on: 110mat110 #72416:
Ano vodič ma pravo ale na všetkých nech pouziva rovnake meritko nie ze mladých sa boj tak ich radsej nechá tak a vyvrsi sa na starej pani..ok nemala listok spravila chybu isla na cierno ale takto spravodlivost nefunguje..uz som zazil podobne situacie a ozval som sa.
Peter55