Reply on: toriak #71813:
podla mna chcu nahradit dve T3 jednou lf2plus,cize ak daju na trat 3 lfplus tak vyradia 6 T3,,teda podla mna,raz som pozeral voz.park a ked som porovnal kolko mame T3 a kolko maju zakupit lfky tak to vychadzalo dve T3 na jednu lfplus,a koncom roka niekto aj pisal ze kapacitne maju postacovat,pripadne neskor objednaju neaku tu lf3,myslim ze sa pisalo o max 4 kusoch,to sa este uvidi ako budu postacovat lf2 ...a aj podla mna zbytocne prestriekat tie t3 ak ich naisto vyradia...ak by som mal investovat do tych co mame tak by som este bol za modernizaciu KT na RN2 ci ako ich volaju.na nizkopodlaznu

ved nikde nieje napisane ze dvere sa musia otvarat len stopkou. Ak s tym ma niekto problem, nech si pred zastavkou na znamenie stlaci stopku a pri dverach nech si stlaci dopyt- tak ako sa to robilo doteraz.
Tatranka
A uvažovanie nechaj na kompetentných v DPMK...?