Reply on: TA #71721:
Pokial viem prave pri monirotovani verejnych priestranstiev je dane, co musi splnat a ako ma byt nakladane so zaznamom. Napriklad, ze sa ma po istom case vymazat, kto ma mat k nemu pristup a podobne. Na toto ti vydava urad potvrdenie a asi na to sa caka.
Sheep221