Reply on: afeno #71506:
Emtesty maju zatial 02, 03 a 05, predpokladam ze evidencnymi cislami prve dostavaju emtesty zo sacanskych vozov a dalsie potom dostanu BUSE, takisto prve klbaky maju buse z vyradenych 941/741 a na zvysne sa dokupia emtesty. Myslim ze nema cenu to teraz riesit, urcite to nejaky system ma. ?
5801
(tu na stránke v karte vozidlá)... Výdu už von??? Predpokladám že sšte nevyšli... lebo neviem o žiadnom ceremoniále ani žiadne fotky nie sú...