No je toto možné? Pozrel som sa na anketu na tejto stránke a videl som že veľa ľudí hlasovalo pre rozšírenie ET a nákupu nových brík. Pozrel som sa teraz a vidím....vyše 1200 ľudí hlasovalo za zrušenie! Čo sa tu založil spolok odporcov košických električiek, alebo si z toho urobili srandu, alebo nebodaj tu nastala nejaká chyba? Je to akési divné ? ? ?
Tatranka
Potrebujem HELP ohľadom identifikácie miesta/ulice/ na nejakých foto bričiek z rokov 65-68,lenže jakoška nemám na teba priamy kontakt.Na net to nemôžem hodiť,autor nepovolil zverejnenie.K môjmu mailu by si sa vedel dostať cez Dispecera,iné komunikačné vymoženosti siete nepoužívam...
Kešeňom szípem! ? ?