Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: domosino #68174:
Ako vidíš, sú tu aj takí, ktorí sa hádajú aj na tom, že prečo je každá skrutka na voze taká a nie taká ? ?
Reply on: brika_513 #68173:
Už by takú odvahu nemal, ver tomu...
ja som sa nemal v umysle hadat, ale bol som presvedceny o tom, ze som ju videl na Nam. Oslob. .....
Reply on: Peter55 #68168:
Nerieš ho, nevšímaj si ho... Mňa by len zaujímalo či by Ti toto všetko povedal aj osobne, keby ťa stretol...
Reply on: Mälön 10 #68167:
3321 stojí za halou TD,(ku Baumaxu),kde stoja aj 5619 a 6222 , medzi halami stoja 3303,3322,3323 a kopa iných citelisov....
Reply on: ilove537 #68165:
Tebe asi poriadne pripieklo obsah lebečnej dutiny, že? ? ? ?

Re #68164 Peter55: Komu niet rady, tomu niet pomoci ... Zbytočne sa nad tým pozastavuješ, aj tak mu to nepomôže ? # ? ?
A možno nás tu mechanici všetkých potrollili, prehodili prednu masku na iny voz a neprelepili evč. ?
Reply on: Iv #68166:
odfot aj 6222 a 5619 keby sa nahodou zajtra objavili vo "vyprave" ?
Reply on: ilove537 #68165:
Počuvaj ma sem, toto je tvoje sukromne fórum? Vieš vôbec čo je to fórum? Naštuduj si to a potom sem piš. Vidiš niekde aby som reagoval na tvoj prispevok? Tak tu namňa nemeraj usta, ja si tu budem pisať čo ja chcem teba sa pytať nebudem a to, že niekto napiše prispevok hneď za tebou neznamena, že reaguje na teba, cely svet sa okolo teba netoči neboj sa. A ak maš ešte nejaky problem vyhľadaj psychiatra ale ešte raz ti opakujem namňa si usta NEOTVARAJ.
Budem aj ja dement. 3321 stala vcera medzi halami.
Reply on: ilove537 #68165:
vy ste totálni dementi všetci....v 3321 chýba milión vecí, je nepojazdný a ešte hodne dlho bude...napísala som tu komplet výpravu na 10ke a keď ani to nestačí, tak vám ten odstavený voz kľudne pôjdem zajtra cvaknúť cez plot....
Reply on: Peter55 #68164:
ale ked som sa pytal iba domosina tak som sa pytal iba domosina a ne nejakeho "Peter55" ani dajakeho neviem este koho. A radsej uz sa do rozhovoru nezapajaj lebo ked si sa pripojil tak uz problemy su s tebou!!!
Reply on: domosino #68161:
a kde si ju videl?
presne
Reply on: Peter55 #68160:
ja sa pytam domosina nie teba!!!
Videl som ju priblizne o 13 smer lunik 8
3321 stoji vedla TD, poobede som okolo nej išiel.
jednu otazku. Kedy si videl tu "3321"?
Reply on: domosino #68157:
Kúp si lepšie keď zle vidíš
A okuliare mam

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.