Reply on: Sheep221 #67448:
No neviem prečo potom sa opravujú výtlky na cestách a podobne, ved to sú vlastne tiež také retardéry keď sa to tak zoberie. Už len to spomaľovanie a rozbiehanie uberá čas a zvyšuje spotrebu pohonných látok. Nehovoriac o tom, že keď je poľadovica, môžu vozy prešmykovať alebo sa omnoho horšie rozbiehať. Ak by to celé bolo v poriadku, tak potom by sme nemuseli opravovať ani mnohokrát prepadnuté zámkové dlažby na zastávkach, veď by to bolo jedno či autobus prejde počas jednej služby cez 3 alebo 6 "retardérov". Toto celé je proti zdravému rozumu.
Kona