Reply on: VLK #63947:
ja len preto zeby sa nemusela vytvarat nova sluzba a tak ale ide mi o to ze na tej trase nemas ziaden spoj napr raz za hodinu trasa NN-OA-Mier-Lingov. Tam ti absolutne nic nejde a ak mas prestup z THC tam musis cakat bud 15 minut alebo ti tesne zdrhne
tbus
2. mal som na mysli okruh Botanická -OA - (Amfiteáter) - TU - Botanická, žiadne trieštenie trasy, aj Podhradová je takto zokruhovaná už roky rokúce
3. tí istí ľudia čo dnes, plus náhodní cestujúci, ktorím je Watsonova ďaleko
4. prečo na NN ? Na odľahčenie 36 v špičke, ktorá primárne vozí ľudí do centra. Keď už tam musia byť dlhé vozy (kvôli jednej službe z piatich) tak nech sú aj využité