Reply on: Peter55 #63863:
...ja to viem aké vozy používal DP na trase vsž- ke, zažil som aj tie "linkové vozy", tak ako píšeš, máš pravdu... Nebola to kritika, len taký "postreh" na tie sedadlá.. Vieš, aby si zas nejaká dnešná "mládež" nemyslela - " Fííha, na akých parádnych sedadlách sa vozili roboši do vsž kedysi... "" ☺ ☺ ináč O.K.. No a ešte taký postreh z videa - zádrhel kolóny na nám. osloboditeľov - kôly prehadzovaní výhybky vodičom CASSOVIE, hlavne že dispečeri sedeli vo vozoch... Výhybku mali prehodiť dávno pred kolónou, času aj ludí na to bolo tam dosť.. ?
Isidor
Vieš, je zaujímavé, že zo všetkých návštevníkov tohto fóra tu zďaleka najviac pindáš zrovna ty. Ty, študentík z Bardejova, ktorý sem prišiel na školu a vyváža sa na zľavnené lístky. Neviem či o tom vieš, ale ten tvoj študentský lístok pokrýva cca ŠTVRTINU nákladov na tvoj cestu. Na zvyšok sa ti cez rozpočet mesta skladajú Košičania, ktorí tu na rozdiel od teba žijú a platia dane. Takže keď si kúpiš polhodinový lístok za 25 centov, Košičania ti naň prispeli ďalšími 75 centami, aby si mohol vyvážať svoj ctený zadok a nemusel chodiť za bábenkami a lacnými rožkami do Optimy peši (teda, ak si ten lístok vôbec kúpiš, nakoľko v minulosti si sa tu už neraz vychvaľoval "protestným" jazdením načierno).
Mysli na to, keď sa najbližšie budeš chystať sem niečo napísať v zmysle "DPMK - odpad v meste, a za to si máme platiť!". V skutočnosti ti za to totiž platíme my ostatní.