Reply on: tomik55 #63687:
"projekt je v stave, že doň nie je možné zasahovať"--->>> pôvodný projekt nepočítal s cestou pre cyklistov - ehm? Buď nevedomosť alebo úmyselné zavádzanie. Takže cestu pre cyklistov už nie je možné doplánovať, ale zmeniť vedenie cestných komunikácií v Starom meste a prerobiť vnútorný mestský okruh sa dalo? Pánabeka, to sú úžasne primitívne vyjadrenia.
..
Rudyke902
,,,,že súťaž "včera a dnes.... " ?! To je na výsmech DP.. Stačí raz nafotiť interiér vozu T3 - a žiadna zmena tak ako skoro aj pred 30 - timi rokmi, tak aj teraz - jednaký záber.. ?