Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Vitrínka na zastávke L12, L36 a N1 Hlavná pošta je opravená. Len nechápem, prečo tam ktosi vycapil mapu okolia zastávky hore nohami.
Reply on: Abcdefgh #61817:
problem solved ?
automat pri bielaku nefunguje. uz ani neviem kedy naposledy fungoval. chodim tadial dost casto a dlho a ked si tam chcem kupit listok tak vacsinou vobec nefunguje. za ten cas cos om tam tolkokrat bola bol funkcny naozaj len par krat... kde si ma potom clovek kupit listok? ked galeria je uz vecer zatvorena? budem platit 1e za listok u vodica ked oficialne mi staci 25centovy listok? navyse nemam ani kredit na 80c listok cez sms .. ach.. radsej chodim na cierno ako platit za take sluzby dpmk
Reply on: Kari #61807:
Mne prišlo podobné ospravedlnenie s prílohou 4×0,25€ CL od dua Dekánek-Danko. Automat na Ťahanovciach jednoducho zhltol mince, no lístky už nevypľul. Dal som si záväzok, že jeho služby už nikdy v živote nevyužijem.
Reply on: TA #61809:
Keďže som včera električkami v Barcelone išiel, tak musím poznamenať, že zas tá preferencia nie je všade.
Reply on: S499.1023 #61797:
Takú zvrhlosť ako povinnú elektronickú peňaženku majú v Ľublane a je to ozaj "úžasné". Prvé čo prídeš, treba kúpiť za 2€ kartu a nabiť kredit a až potom môžeš cestovať. Najmä večer, keď sú PNS na stanici zatvorené, je to ozaj príjemné zoznámenie so Slovinskom.
Reply on: Kari #61811:
ak prídeš s kartou niekedy na DPMK, viem sa pozrieť detailne na ňu a zistiť aký je problém... problém je v karte a nadávaním na systém nikdy nič nevyriešiš...
Reply on: Kari #61811:
ani mňa to nezaujíma... iba 1,5 roka nastavujem systém... a úbohosť skôr vidím na tvojej strane ?
Reply on: VLK #61808:
aké to bolo predtým a aké je to teraz ma nezaujíma. Mňa zaujíma to, že nastúpim minulý týždeň do busu, idem si označiť CL a objaví s nápis "Čakajte, pribieha aktualizácia dát", alebo čosi také. Druhý prípad, tiež za posledné 2-3 týždne - priložím EP k označovaču, pár sekúnd sa nič nedeje, keď odchádzam, asi 3 sekundy potom (pričom 2 m od strojčeka nikto nebol) strojček odrazu pípne a ukáže sa obrazovka, ako keď si kúpim CL cez EP. Pokiaľ toto chceš spochybňovať, podobne ako spochybňuješ oficiálne písomné odpovede na sťažnosti, ktoré podpísali vedúci zamestnanci DPMK, si úbohý. A pokiaľ mám starú kartu, tak nech mi ju láskavo DPMK zadarmo vymení.

Ja nespochybňujem, že EmTest je lepší, ako bol po zakúpení, je ale úplne trápne, že iks rokov po jeho zakúpení začína konečne fungovať.

Dispečer: samozrejme 4-zastávkové.
Reply on: Kari #61807:
10-min. lístky?

(Ja viem, som hrozný detailista... ? )
toto by malo byť povinné čítanie, teda skôr pozeranie, pre kompetentných, ktorí rozhodujú o infraštruktúre MHD:
- http://imhd.sk/transport/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=70318;
- http://imhd.sk/transport/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=70319.
Reply on: Kari #61807:
tak snívaj ďalej... aj ako vodič aj ako cestujúci si to všímam a tento problém vymizol... objavuje sa u užívateľov so starými kartami, ktoré odchádzajú, ale iba u nich... nie je to také, ako to bolo predtým a za tým si stojím... rovnako to tvrdia aj vodiči a revízori...
a moja taktika je dávať veci doporiadku a nie tváriť sa že všetko funguje... podľa seba súdim teba - ale nie na všetkých to platí ?
Reply on: VLK #61787:
sa mi asi sníva. To mi asi Dekánek a ešte nejaký vedúci dopravy, nepamätám si meno posielali ospravedlnenia a 10 minútové lístky ako "satisfakciu" len zo srandy? Naposledy mi "Aktualizácia dát" naskočila minulý týždeň v autobuse L16. Ale dobrá taktika zamestnanca DPMK, tvárim sa že všetko funguje. Vidím, že asi budem zase musieť začať písať sťažnosti pri každom prípade. Neuveriteľné.
budú k uzávierke pri Optime nové CP? 🙂 hlavne pre 20/20L, ktorým vypadne z trasy zachádzka...
Aj keď sa to týka BA, predsa: http://spravy.pravda.sk/v-bratislave-sa-vykolajila-elektricka-jedna-zena-utrpela-zranenie-1cb-/sk_ckronika.asp?c=A110604_133004_sk_ckronika_p58
"Pravdepodobnou príčinou nehody bola technická chyba na koľajovej trati..." --- podľa mňa to uzavrú ako "neprispôsobenie jazdy povahe trate". Dokedy budú kompetentní zatvárať oči pred zlým technickým stavom tratí aj vozov. Každé nové vedenie podnikov DP chce len šetriť a šetriť. Dokedy? Až niekto tragicky zomrie? To sa týka aj KE.
Reply on: VLK #61799:
bonus ako bonus - v dobe, keď prichádzam do cieľovej zastávky, tak mi je to už jedno, či som tam v 30. minúte alebo v 31. minúte, keďže CL si musím kúpiť po nástupe. Asi ťažko môže niekto dopredu vedieť, že spoj príde do cieľa skôr, než hovorí CP.
Reply on: S499.1023 #61802:
Vyprosujem si, aby si ma urážal! Ďakujem.
Reply on: VLK #61800:
No vidíš. A ja som na základe tvojich informácií myslel, že už to zrušili. Takže nie sú takí hlúpi, ako si sa im snažil podsunúť ? .
Reply on: VLK #61799:
Takže čo ušetrili tým, že miesto lístka ktorý sa za pár halierov vytlačí a za pár halierov provízie predá v trafike, sa vytlačí za ťažké peniaze u vodiča na drahej termotlačiarni na drahý termopapier a ešte sa pritom bude zdržovať premávka?
Je pozoruhodné, že v žiadnom z veľkých dopravných podnikov vo vyspelom svete sa neprechádza od predpredaja dokladov mimo vozidlo na predaj u vodiča, obvyklý smer vývoja je presne opačný.
Pre mňa sú dopravne dokonalé štáty Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko, nie úchylná Žabožrúcia ani "splendid isolation".
Reply on: VLK #61799:
opravím sa skôr než ma niekto predbehne - v HK ostali papierové lístky so starými označovačmi...

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.