Reply on: Isidor #60252:
pardon, 2010, nie 2011
Ten, ktorý to točil a dal na youtube, sedel vtedy v prázdnom druhom voze.
) v porovnaní s busmi - ? SCI-FI
http://www.vlaky.net/zeleznice/spravy/3874-Po-Skandinavii-nejen-za-tramvajemi-a-trolejbusy-4/ (je to pri podnadpise Den 10).
tbus
Vyhliadkove jazdy: Linka 12, 52(L), 54, Trolejbusy
Mimo mesta (zaujímavé trasy): 14, 28, 29, 33
Neodporúčam linku 11 ?