Reply on: TA #60100:
Presne toto som čakal. Ani cent navyše neminúť pre cestujúceho. Skončia MS a ďalej môžme turistikovať
Takže potom, čo sa vyriešil problém s prechodom ľudí cez cestu (Štúrova ulica bude uzavretá pred SA), už je vyriešený aj problém so zastávkami. Klobúk dole, aké skvelé riešenia sa prijímajú.
A nepresvedčis ma o opaku. Išiel som vtedy s nim 14km z 16km trasy ?
Alco