Reply on: Dopravák #59986:
iný "blavák" by to tak nenapísal myslíš? ? možno inak ale podstata by bola tá istá... a geodeti tiež bohužiaľ ak robia v štátnej správe tak prídu do styku s takýmito praktikami...
.. Poznas take mena ? Ja nie, bohuzial
.. A dalsia vec, ze tam zase chceli politika...
cybernetic
plati ?