Reply on: jt #55391:
Linka sa síce dočasne zruší, ale je nahradená inou. A smer zachovaný stále zostal. A to s tým skomplikovaním cesty neviem ako myslíš. Že bude treba zliezť z jednej električky a za 5 minút (keďže predpokladám, že spoje L4 budú v strede zdvojnásobenej L7) naspäť vôjsť do druhej?Re #55388 3001: Nízkopodlažné spoje by na L9 mali cez víkend zostať. Tie by sa nemali zrušiť a nahradiť sólom.
?
Isidor