V Tescu na Jazere som dnes videl položený banán medzi pomarančmi...ako to je možné? ako sa tam mohol dostať? je to bežná prax? Samozrejme, neváhal som, odfotil som to, ale zmenil som farbu banánu zo žltého na modrý a teraz to idem dať na stránku http://www.svssr.sk/ ?
Crossfire