Reply on: Tambus4501 #55263:
ty si asi do toho DPMK zamilovaný. Ja neberiem plat za to, aby som kontroloval, či fungujú automaty a zo svojho súkromného telefónu to oznamoval niekomu, kto za to plat berie . Chápem že automat sa pokazí, ale naraz 4 z 5? A samozrejme si nechcel pochopiť ani to hlásenie. Ako keď sa zahlási "nasledujúca zastávka XY", ako to chápem. Ale keď zahlási "nasledujúca zastávka", tak nech sa radšej nehlási nič. A predstav si, že som si aj vypočul pár blbých poznámok na adresu DPMK, aj pár vtipných poznámok (že je kríza, tak sa hlásenia skracujú).
Re #55264 tbus: asi tak.
LC