Reply on: LUKYmhd #55143:
"Myslim si ze nikomu neuskodi prestupovat medzi tymito dvoma linkami (34, 36) nadväznost je perfektná mám to odskúsane"--->>> nadväznosť existuje len cez víkend, takže asi si natrafil akurát na režim, počas ktorého existuje alebo si len mal šťastie, že spoje týchto liniek išli hneď za sebou
TA
Ono je aj ťažké zistiť nadväznosť len pri pohľade na CP, keďže DPMK považuje za nadväznosť niekedy aj to, že spoj jednej linky odchádza zo zastávky v presne rovnakú dobu ako spoj inej linky.
Možno by sa dal realizovať jeden nápad - do CP k názvom zastávok vpísať linky, ktoré na CP danej linky v tejto zastávke nadväzujú - pre uľahčenie prestupu. Je tu však hneď aj jedno proti - čo v prípade, že nadväznosť je len po určitú dobu. A samozrejme v neposlednom rade by muselo byť uvedené, že nadväznosť nie je záväzná, teda, že sa spoje nečakajú.