http://aktualne.centrum.cz/zpravy/nehody/clanek.phtml?id=670889
... škoda, že nepíšu odkiaľ mal ten bicykel. Asi ho v Praze majú v povinnej výbave... ?
... škoda, že nepíšu odkiaľ mal ten bicykel. Asi ho v Praze majú v povinnej výbave... ?
LUKYmhd
Tiez si to myslim.....no ale ved sa nou pojdem previezt a uvidim. Co vitam je L36 to bude dobra linka konecne sa nebudem trepat v ciganskej 34. No a tiez 19 bude dobre spravena ja si myslim ze je to dobre teda s mojho pohladu. Som za kazdu zmenu. Urcite nie kazdemu vsetko pasuje niektore priame spojenia sa stratia niektore pribudnu avsak su to fakt dost huste intervaly takze myslim si ze s prestupmi by nemal byt problem. Aj ked najdu sa vynimky mozno. Naozaj som zvedavy na vytazenost jednotlivych liniek hlavne nosnych.