Reply on: Isidor #51586:
to by dávalo ešte menšiu logiku návratu do pôvodnej trasy, lebo opačným smerom prechádza okrem L 11 aj L 10, čo by nepochybne oveľa viac zaťažilo rozpočet DPMK. Preto som predpokladal, že spoplatnený je práve tento smer. Vedel by mi niekto objasniť, ako to je v skutočnosti
PTI
http://www.ptinziniering.sk/zaujimavosti_z_dopravy/Dopravne%20znacenie%20Prifasistickych%20bojovnikov%20Kosice.jpg