Clovek nie je tyzden v Košiciac, v Prahe sa dostanem na net, že čo nové a tu len somariny preberáte.
), ze tam ta slucka zase je! To je len stastie, ze tam je a mna skor mrzi, ze tam nie je obojsmerne prejazdna slucka (t.j. aj v smere od VSS).
Sarko
Elektricky na Juznej triede chodia pomaly, pretoze im to kompetentni takto prikazali. Ked sa to po tyzdni trosku "rozjazdi", predpokladam, ze sa pojde vyssimi rychlostami. Napokon, dosadene vyhybky z DT Prostejov su stavane na rychlost 50 km/h aj proti hrotu!