Reply on: Nodes #49038:
Za 4 roky tu máme problém s trolejbusmi. Prvých 15 bude mať 20 rokov. GOčku z nich zatiaľ žiadny nevidel, len samé VPčky a pod.
jedna mini otázočka, asi sa nič nepodpísalo, ani neschválilo, takže to nové vedenie asi od zajtra nebude fungovať... a ete jedna, asi kedy by tu mal byť ten nový autobus? P.S. keď sa kúpili teraz tie nové autobusy, tak všetky jazdia na thc jazero, kvp, a ako si tak všímam tak iba jeden jediný z tých 10 chodí ako 15 ... a furt je zle.. jasné, nech vyberú zo šrotoviska autobusy a dajú ich na furču, asi vtedy bude dobre
Nodes