Reply on: pedro77 #48710:
v sicasnosti maju 12 a 18 dve spolocne zastavky (fyzicky spolocne) a rozdielne jazdne doby medzi nimi, po novom sa to bude musiet aspon priblzne skoordinovat, lebo to bude cely spolocny usek. Ale vzdy sa prv koordinuju linky zo sidlisk aby bola zabezpecene pravidelne spojenie s centrom a na usekoch par spolocnych zastavok potom vznikaju take zhluky spojov, pretoze pri 30 min. intervaloch inak to ani nejde
eMareq
Re #48705 m2001: Idú voľby do VÚC tak sa nič podpisovať nebude, nie? Lenže potom treba zaplatiť aj to čo nad rámec prejazdilo voči tomu kto si koľko objednal.