predpokladám že na tom skapatomCity fóre si Ty "Joey_T" (keby nie ta nič). odpíšem Ti sem(bo tam ma nevie prihlásiť) na toto: "Hej, máš pravdu, vidno, že tá trať vyzerá oveľa lepšie ako tá v pravo. Pravdupovediac ani neviem ako by sa tam klasická železničná pobíjačka vyškriabala, a ani tými oblúkmi by neprešla." Keď sa vedel Hurvinek (M 131) vyškriabať od VSŽ po kruhový objazd cez perešsky most, tak aj ta podbíjačka zvládne také oblúky a stúpania ? .
však viem jak je to na JZR,chodím tam často. Ale keď budú opravovať koľajový zvršok od Levočskej po Važeckú,tak neviem kde by tam ešte vtrepali na opravovaný úsek autobusy. Ale tak zasa,mohli to zrobiť posledný týždeň výluky aby to bolo menej na zblbnutie,ale čo už.
K tej oprave zvršku... Stare krepľe po Jazere omamuju ľudi už od začiatku vyluky, že opravuju koľajnice až po Bajkal. Tak sa im pletky naplnili aj keď nie celkom..
"Z dôvodu opravy koľajového zvršku na trase Važecká – VSS križovatka... "
Takže koľajový zvršok bude opravený až po konečnú... ako tak pozerám, dnes ich opravujú a brúsia dažďom, potom to bude asi ešte týždeň schnúť ?
Si normalny??? Ved len teraz ich "zasadili" ... Ty ked zasadis zemiaky, budes po nich valcovat autobusom ? Prosim ta, ved sa caka, kym kolaje vyklicia! ? ? ? ? ?
V úseku Važecká - tesne pred zastávkou Levočská jazdil bus v smere ku VSS po trati (potom sa pripojil na Slaneckú). V opačnom smere šiel po ceste. Takže oprava trate nemá na toto vyhodenie Xky z trate žiadny vplyv.
jt
Električka číslo 6 http://www.imhd.sk/ke/index.php?w=3023ef2f302523ea&l=!006-01&x=838860897299
autobus číslo 17, smer Luník VIII http://www.imhd.sk/ke/index.php?w=3023ef2f302523ea&l=!017-03&x=838860897284
autobus číslo 19, smer KVP, Kláštor http://www.imhd.sk/ke/index.php?w=3023ef2f302523ea&l=!019-03&x=314572897280
Vystúpiš na zastávke Nová nemocnica. Len nenastúp do autobusu 17 alebo 19, ktorý bude mať iný smer, než som písal, lebo ťa odvezie opačne.