Informovanost cestujucich je uzasna. Este dnes bezne vidno ludi, ktori pred zastavkou na znamenie zurivo stlacaju tlacitko 'dvere' mysliac si ze tym davaju znamenie. alebo, a to je uz extrem, debata u duochodcov ze tam a tam sa uz neoplati cestovat, lebo treba prestupovat a teda treba dva listky a to je az 34Sk...
je to obrazkovy preklad toho napisaneho
5
Predaj cestovných lístkov prostredníctvom SMS mobilných telefónov telekomunikačných operátorov na území SR
http://www.dpmk.sk/images/stories/prieskumy-trhu/vyzva_predaj_cestovnych_listkov_sms_mobilne_telefony.pdf