Reply on: eMareq #39648:
kamarat tam v piatok skoro zrazil jednu pani ked chcel odbocit z povazskej ku novej nemocnici... je tam teraz tolko pľacu ze nikto nevie kadial ma vlastne prejst, mohli by z toho spravit parkovisko, alebo na kosicky sposob - semafory ?
Yogi616
Kde bude ten pomník je už známe.Dnes sa tam už nachádza stojan na to. Je v tom parčíku pri pumpe,resp. pri športovom ihrisku.
Viac o tom pomníku a presnom čase odhalenia neviem.
Info : harry386...písalo to včera v Košickom Večeri