Reply on: redburger #39613:
prepac, ale neviem ci by tie pismenka videl kazdy dochodca....ja co nosim okuliatre som mala problem ich za jazdy rozlustit....a uznaj dochodcovia by mali si sadnut vzhladom na krehkost svojej kostry....a nie stat....
Urobia to pre mňa? Nie, lebo nie som v dôchodkovom veku.
TA