Reply on: Isidor #39430:
keď si to DP bude priať, bude to tak... všetko to je o tom, akú má predstavu o systéme DP.... (napr. v Pardubiciach sa na konečnej zmazáva linka aj cieľ a nová sa nahadzuje až pred odchodom spoja)
Kam sa vyparili sľuby, že nové LV nebude?
Peter55