Reply on: 810zssk #39381:
platba kartou - dopravnou kartou... automat nemá terminál na bankové karty (aj to sa dá)... čiže môžeš urobiť aj tak, že si tam príslušný obnos naplníš do EP a potom z toho zaplatíš mesačník...bankovník, ktorý vydáva je setsakramentsky komplikovaný a drahý... preto ho skoro nikto nepoužíva (výrobcovia)...

AutobusovyManik