Reply on: pedro77 #37137:
Čo myslíš pod pojmom častejšie?? Je podľa teba málo v rannej a poobedňajšej špičke 10 min interval, medzi 8:00-10:00 15 min. a vecer 15 a 20 min, interval? Mala by koho vôbec voziť, keby to bolo častejšie?Neber mi to za zlé, že som sa spýtal.
ale secovska davnejsie tiez nebola bohvvieco, v slabej prevadzke tam ak si dobre pamatam isli L15,18,20 dost za sebou a potom 20min. fuga
eMareq
Re #37099 Peter55: Ta ňe, aj s kultúrou zadarmo (Kongo-Bongo). ?
Re #37091 5: 1 Vodič, 1 revízor, 1 romales čo nestihol uniknúť? ?