Reply on: eMareq #36924:
Može chodiť aj každu minutu keď cesta domov mi v špičke trva 2x dlkšie ako cez sečovsku... Ak to berieš ako nosnu dopravu o Mieru a Tesca tak nemam nič proti len by som sa chcel dočkať dňa keď ten 7,5 minutovy interval NEBUDE len na CP. ?
Isidor
"Obnova vozového parku DPMK (duotrolejbusy, CNG autobusy, nízkopodlažné električky) - po roku 2015" ? ?
Po roku 2015 sa bude aj "rekonštruovať električková trať na Sídlisko Ťahanovce" ?
KORID s.r.o. tam furt niekoho máta..asi už naozaj nebolo čo napísať do tej kapitoly ?