Reply on: eMareq #36903:
nikde som nenapisal ze ich treba zrusit, alebo ze su neefektivne, ale v sucasnosti proste nie su v takej situacii aby z nich mohol byt nosny system 30 tisicoveho sidliska ako je Furca......takisto som nenapisal ze je chyba trolejbusov to ze nie su vodici, ze je takmer ziadna infrastruktura vybudovana....a podobne....velmi nechapem sice preco si to pochopil tak ze som za konverziu spat od T k A.....ani velmi nie, len som chcel poukazat nato ze ak chceme aby T bol nosnym systemom naozaj a nie len zboznym prianim par ludi v podniku, musi sa zacat urychlene rozvijat, lebo v sucasnej podobe je to len doplnok AD....
asi nepojdu za mensim zarobkom, ked uz aj tak maju malo
franko5240
akoze s emarekom nesuhlasim mne sa viac paci ten navrh p.Schwartza ved ked som si aj pozrel tie linky ktore on navhrhuje nejdu skoro vsetky cez sidl.tahanovce ako to je teraz by som prial niekomu zvas cestovat teraz na furcu hmm nic len trolejbus a 27 ten smiesny cestovny poriadok co ma kazdy interval iny to je na HANBU a naco presadzovat prestupnu tarifu ked trolejbus ide tesne za autobusm ktory nestihate cakajte dalsi spoj a mozte si dokupit dalsi casovy listok fakt super vyslo vam to cele mesto iba na to nadava no len to sa asi tym hlavnym nedostalo do usi alebo nechcu aby sa to tam dostalo ...ja to poviem o zmene sa uz hovorilo skoro rok a vsetko je zrobene na rychlo ved to aj tak vyzera niekedy sa chodilo dvakrat za hodinu a bol pokoj teraz sa chodi castejsie a hlupsie ...poviem na rovinu neviem preco niektory maju stale nieco proti byvalemu namestnikovy a riaditelovi tyto dvaja ludia vedia viac dokopy o doprave ako cele kosice a toto forum a to neklamem 100% ...ich rady si teba brat a nie z nich vysmievat robili v tom nie jeden rok ale tych rokov bolo podstatne viac a uz od zaciatku hovorili ze to bude zle LV a aj je a je v tom bordel lebo take veci treba mat hotove a nie doladovat 50% veci po spusteni...