Reply on: RDZ 50 #36784:
Ta zatial sa musime spoliehať na amaterizmus-neviem koho z cestovných poriadkov-to čo predvadzaju ztými cestovnými poriadkami nema chybu.Je 11.8 a ešte stále je cirkus , kedy , kde, kto ma isť . No dnes rano som sa pobavil ? ? ? ?
Camillo
Predtým bol obdobný spoj č.34 využívaný zamestnancami nemocnice, ktorým končí zmena o 18:00 a odchádzal o pár minút neskôr než tento. Navyše spoj 26, ktorý ide až o 18:31 nemá žiaden R prípoj na areáli USS (až o 19:13 R1). Je možné posunúť tieto konkrétne spoje: 52 o pár minút neskôr a spomínanú 26 skôr, aby mali zmysel? Na koho sa mám obrátiť?
Ďakujem