Reply on: 5 #36345:
No ved ja som si len robil srandu.Tie zastavky na znamenie je zasa huraa system.Zastavka na znamenie by mala byt celkom farebne odlisena od normalnej zastavky a v buse by sa malo hlasit zastavka na znamenie.A samozrejme hlasenia pustit cez normalne reproduktori pokial co mozno najhlasnejsie.To uz by bola ina uroven.
eMareq
7.03 na L55 niekto zabudol? A 18.01 ako som sa dnes dozvedel ani nemá byť. ? Takže zase prerábačka.
Re #36334 Isidor: Už aj ja mám v tom bordel, keď vyhadzujem odchody, ktoré vyhodené byť nemajú (h.17 z THC) a nechávam tie ktoré vyhodené byť majú (h.32 z THC). ? Ale garantujem, že 8.22 NEJDE žiadna linka 34 do Cassosportu, lebo odchod o 7.51e z THC bol zrušený, teda 7.51e + 0.31 (Drabova) = 8.22e.
Re #36331 djscorpion: Niekedy posledné spoje MHD chodili po 23.00, ten problém nebol a teraz sa čuduješ, že ideš do mesta MHD a naspäť taxíkom, v lepšom prípade nočákom, ktorý tiež jazdí ako jazdí? Nuž hej, klesajúce výkony sa kdesi musia prejaviť. ?