Môže mi RDaT vysvetliť,prečo padlo rozhodnutie pridelovaťna linku 53 od 5.5 kratke autobusy? Prvé 3 služby by ma netrapili ,ale služba 53045 robí rano prvu RA 7 z Lingova,mame problem zobrať ludí Ikarusom,potom sa tam robí objednávka na Kokosovňu 2x , tam neviem zobrať ľudí Ikarusom,ešte jeden by sa hodil,služba 53055 robí poobede objednávku na Mostáreň a Rurovňu,tam je problem zobrať Ikarusom ľudí z Mostárne na VA USS a robí sa tam Ťažka RA 6 14.25 , je plná že až hlavý cez strešne poklopy trčia . A to všetko teraz budeme zabezpečovať kratkými autobusmi.Veľmi pekne Vám Ďakujeme kompetentný - za vaše zdravé a užasne rozhodnutia.Len tak ďalej . Netreba sa potom čudovať , keď nebudu vypravene RA-čky a budeme potrebovať na VZD posilove spoje za ktore sa bude platiť. Takýmto spôsobom sa znova len zničia už funkčne DLHE autobusy - systemom z ruky do ruky. Treba prehodnotiť tieto 2 služby , tam treba velkokapacitný autobus. Thanks - možno za odpoveď. Zaujima nas to viacerých , ktorých sa to dotklo.

quinn
Iny je len pristup konatelov spolocnosti, ich kontrola a tlak na dosahovanie vysledkov zo strany vlastnikov.
DPMK zije z podnikatelskej cinnosti, pokial viem tak aj poskytovanie dotacie je osetrene zmluvne, cize dotacia je prijem ako kazdy iny.
Efektivnym riadenim sa da podla mojho nazoru usetrit viac ako 10% rocne /pri pesimistickom odhade/. Co pri obrate DPMK podla mojho nazoru predstavuje celkom slusnu sumu, no pre teba mozno nie zavratnu.