Nechapem, ako sa ta nehoda v Ostrave mohla stat, ved vodic si musel byt vedomy tragedie, pokial presiel na stopku... Mozno islo o zlyhanie zabezpecovacieho zariadenia.
A este, chlapci, uprimna sustrast sa vyslovuje. Popriat mozete napr. vela stastia. ?
A este, chlapci, uprimna sustrast sa vyslovuje. Popriat mozete napr. vela stastia. ?
to by bola dlhá analýza, ktorá by hlavne tu na fóre k ničomu neviedla. Ale ak máš záujem, môžme sa o tom porozprávať mimo fóra - osobne.
dragula
- abnormálne znečistenie nielen sedadiel ale celého interiéru. Špina nielen na sedadlách, ale aj na dlážke, strope, oknách... Bieda.
Už som to neraz opakoval, ale myslím, že každý súdny človek vie aká je situácia na Slovensku a aj v dpmk. A myslím, že skôr odpustí ak mu príde stará rachotina, ako keď mu príde ročný bus, ktorý je tak špinavý až na zvracanie, že sa chytí madlá a ostane mu čierna ruka. Toto je súčasná vizitka dpmk.
V prvom rade by sa malo toto odstrániť a nie na tom ešte šetriť.
- neadekvátne správanie vodičov voči cestujúcim. Viem veľa uznať a odpustiť ale mnoho krát som bol svedkom neprimeraného správania sa vodičov.