Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: Arksun #32160:
Tu sa nedá ničomu rozumieť ? a čo Ty vieš možno sú Košice postavené na nejakom indiánskom cintoríne ?
Reply on: trolej #32158:
Ja už neviem,ale tu na Východe je divna mentalita ludí , neviem či su tu dajake patogenne zony v zemi alebo čo,ale čo počujem ,vela ludi tvrdí že radšej budu u Ivanovej lebo dostanu baliček na Mikulaša pre dieťa,lebo ich zadarmo vozí na kupaliska do Madarska,na nakupi do Polska a neviem čo ešte, jak by im malo isť o ich mesačný príjem.Nevedia si to zrátať alebo čo? Keby neboli u Ivanovej a neplatili jej príspevky , ušetria ročne okolo 2000 korun,a keby podporili odbory ktorým viac zaleži na vyške hodinovej mzdy jak na darčekoch ,tak by možno aj viac zarobili. No neviem - nerozumiem tomu už ?
K NVL: Myslím že to tu ešte neodznelo, DPMK sa dohodol so starostkou NJazera, s tým výsledkom, že sa posilní ED. Nesúhlasí už len Pereš.
Reply on: Arksun #32157:
? ? ? Ja osobne niesom v ziadnych odboroch ale som za odbory c 2.Ostatny co su v odboroch
c 1 kde maju oci oni potom mozu robyt aj zadarmo
Reply on: trolej #32156:
Je to teraz na každom ktorý je v jej odboroch , hromadne vystupiť a tým oslabiť jej pozíciu. ☠
? ? ? Trebalo by s tou kravou narobyt poriadky ? ? ?
+15 sk by dostala,len "vyvolena" skupina ludi-vodici.
"ostatna"skupina mozno 3%
Vo vcerajsom prieskume sa proti diferen. vyjadrilo cca.97 % podpisanych "ostatnej" skupiny.
Reply on: matway #32153:
doplnok-sedí ivanová
Reply on: Dimi #32152:
sklamem ťa, ,,nič"pokiaľ bude sedieť tam,kde sedí,a nebude odvolaná,tak OZ-2 nič nemôže podniknúť,to znamená malé percento vodičov z petície k štrajku,respektíve k jeho pokračovaniu...musí sa počkať na jednanie s mests. zastupiteľ., v aprílovom sedení a byť pri tom... ?
Reply on: matway #32151:
No, kedze som sa teda dozvedel, ze Stankovic nic nepodpisoval, tak sa s tym da kadeco robit 😉
Reply on: regeta #32150:
z toho aj tak už asi nič nebude,lebo podpis ivanovej všetko spečatil,je to 5%,a poviem to na plné ústa,keby nebolo jej,tak docielime aj 15 sk/h,ver mi!
Reply on: matway #32146:
Pani Ivanovú platí DPMK , Stankoviča vodiči, Ivanová má ešte sekretárku ktorú platia odborári č.1
,,čieho chleba ješ toho pieseň spievaj" bude mimoriadne zasadnutie mestských poslancov v apríli treba tam ísť! ked sa nebude tlačiť tak s toho nič nebude.Stačilo len málo a už sami dvihajú ale málo netreba sa dať odbiťalebo vstúpte do odborov č.2.
Reply on: PTI #32114:
Vlastne ano, na to som zabudol 😃. Ta diera predsa musi trochu odstat a vikend je na to ako stvoreny ? ...

K tej EU...9 mil. EUR - vsak to je len polovica z toho, co ziada DPMK 😃. No, zaujimave, ocividne vedia nieco, co my nie...
Reply on: Diggi #32147:
ej,ej,4206,zlaté to časy boli na 11-tke... ?
Trošku odbočím pre tých ktorých zaujímajú vozy:

4206 po oprave zadného čela, nový lak v zadu a na spodnej časti vozidla
5221 je v Šaci
6294 už dojazdil a lemuje naše vrakovisko
Reply on: Dimi #32142:
on to nepodpisoval,to ivanová z prvých odborov podpísala,a keďže sú zákony aké sú,tak sa musíme prispôsobiť konaniu/aj ked nepochopiteľnému/prvým väčšinovým odborom podniku...odvolať,alebo celkom zruši OZ 1,a bude sa lepšie aj dýchať.
Reply on: Irisb #32144:
No a jak... ? ? ? ?
Reply on: Arksun #32133:
ja donesiem imperatora, a Qwerty sa postara o jedlo ? ? ? a davaj na cesty
Reply on: Isidor #32140:
Podla mojich informacii ma byt celkova suma pre sedem krajov SR urcena na 32 mil. Eur.
Reply on: Vladislav 48 #32141:
Nemali ste to podpisovat.. Vas nemoze nikto donutit k niecomu, s cim nesuhlasite. Moze za Vas suhlasit zakon, no Vy pod tym tlacivom podpisany nebudete. No uz sa stalo.. ?

Change view

Structure
Order
Posts on page

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.