Reply on: LeLe #27317:
Ocuj a co pride vodic a ma dvihne zo sedadla? ? je demokracia si mozem robit co chcem v urcitom rozhrani.co ked ma boli koleno noha alebo idem z nemocnice a on do mna bude hustit aby som sa postavil ja ho tiez mozem osikat.abo ked niekto ide s praxe zo skoly napr. zo Sace a stoji cely den v dielny 6 hodin a je stastny ze si sadne v buse a pride taky dochodza co sa doma nudi a ide sa vozit a este on bude hustit??? len zbytocne zabera miesto v autobuse.
Axel
Zazil som uz aj dochodcu, ktory najprv 4 zastavky niekoho vehementne pustal na svoje miesto (no kazdy odmietal) a ked konecne nastupil niekto starsi od neho, tak ho pustil a vzapati sa ma prisiel cez ulicku spytat, ci mam preukaz ZTP, lebo ak nie, tak ho mam pustit sadnut...