Reply on: Diggi #27245:
Mňa by milo prekvapilo, keby sa pri tom hromadnom sťahovaní vozov do dielní k elektrikárom zároveň kompletovalo dopytové otváranie dverí (to tzv premosťovanie diódou, ako tu spomínal BMko)... Ktovie, možno že hej... ?
hoci je pravda, že seťáky nestoja za veľa...
Isidor
Tak myslím že už viem čím budeme obnovovať koľajový vozový park
http://bi.gazeta.pl/im/9/4651/z4651259X.jpg
?