Reply on: eMareq #2424:
Samozrejme, že horná trasa. Dolná neprichádza do úvahy.Re #2425 spank: Asi sa nepoužívajú preto, lebo boli hnusné a súčasné sú 100x lepšie

Re #2427 5: Dúfam, že tými 3-4 trolejbusmi nechceš nahradiť súčasné autobusové linky na danom smere! Tam by tá kapacita určite nestačila.
Čo Vy na to?
5
V najbližších rokoch by bolo asi najlepšie zatrolejovať úsek Dom umenia - Hala Cassosport, ktorý je dnes dosť problémový. Takto by mohla vzniknúť T-linka s trasou Hala Cassosport - NO (to je jednosmerne 12 min.), a pri 10 min. celodennom intervale by na nej vystačili 3-4 krátke trolejbusy (aspoň by sa konečne využili). Zároveň by vznikol priestor pre čiastočné obmedzenie A-liniek v danom úseku.