Idem cez wapko, tak len tipujem. Elektricka do Tahanoviec? To je xoxocina na n-tu. Isteze len po Americkej. Hore medzi bloky ju nikto tahat nebude. Pritom gro substratu cestuje prave zhora. Vyhodene peniaze...Namiesto toho, aby rekonstruovali existujuce trate...Nemam slov...
Aj keď zase musíme si uvedomiť, že je to beh na dlhú trať a kým sa to vôbec začne realizovať, môže prísť papaláš, ktorý to celé zruší... Idú voľby, ľuďom naslubujú aj pečené holuby z neba...
Pivix