Reply on: BMko #21264:
Podľa mňa je zbytočný luxus vydržiavať 30%-tnú trolejbusovú zálohu. Je to možno kruté, ale povedzme si to rovno. Ak náhodou počet porúch prevýši možnosti málopočetnej TR zálohy, vždy je možnosť vypraviť jednoducho záložný auatobus.

redburger
neze by som bol clenom. dozvedel som sa napriklad, ze dnesna vrchnost HSMD nebude davat financie do pekne vonavej knizocky, ale tam, kam patria ?