Tiež naháňam ľudí s petičným hárkom. Uvidíme, ako to dopadne... ?
Navrhujem dať pár hárkov (cez SHORTY-ho) do výpravovne, možno si to niektorí vodiči všimnú a podpíšu. ?
Nie som kompetentný podávať informácie o tejto električke, nakoľko nie som vodič a čo počujem, to nemusí byť pravda, ale keď Ti môžem poradiť, vyhľadaj si v DPMK hlavného majstra ED. On Ti povie presné informácie o stave vozidla 359. ?Podľa mňa je to budar a dobré je na ňom akurát busečko. ? Dnes sa zíde každý voz do výpravy, kedže vodiči niekedy nemajú na čom jazdiť (viac porúch naraz a pod). Keby to bol dobrý voz, tak by určite jazdil. Hlavný majster vie veľmi dobre, prečo sa albatros nevypravuje... Toto je môj osobný názor na voz 359. ?
Nemyslím, že Košicičanom to je jedno, určite nie fandom mhd. všetci to iste odsudzuju.
V BB vám toto vyrubili poslanci, čo ste si ich zvolili, bola už nejaka demonštracia, aby sa to nechalo v povodnom stave? je v BB dosť sympatizantov?
My v ke mame tiež kopec problemov, mhd nam vyzera ako nikde na byvalom ceskoslovensku... ale ver tomu, že sucit z BB mame.
a jednoznačne sme proti rušeniu tamojsich trolikov.Aby som nevravel za vsetkych, tak vascina určite ?
Jáj, čajníček myslíš ? ? Ten odpočíva v pokoji. Ten budar mali nechať dožiť v súprave s 358-kou a rozpáliť. Boli to zbytočne vyhodené peniaze.Keď spraví aspoň 20 služieb za celý rok 2006 tak zjem papuču. ?
ludia neviete ci este jazdia reko T3 - tie s kridlovymi dverami jedna taka elektricka je v pravo hore na stranke - uz som ju aspon rok nevidel, neviete co je s nimi alebo som nevsimavy?
Mam jednu otazocku: trocha sa sprtam v historii (skusam vytvorit databazu vozidiel DPMK) a nieco som cital o Karosach 6416-... Nieco take tu bolo ? Prosim HELP ME ! ?
?
Re #19669 TA: až na to, že neoferuju ?
Re #19670 TA: jj, ale na to sa pýtal veterán ?
Re #19673 Záchvat: ta ne? a teraz by ma zaujimalo, ako by sa vyjadrovali v BB ? , ze autobusy su super a neviem čo, no pravda ?
Citát z článku:
"Celkovo teda chýbalo ráno asi 40 autobusov. Električková doprava bežala, vyskytli sa však meškania do piatich minút, kazili sa výhybky. Trolejbusy jazdili bez problémov."
Z toho vyplýva, že najspoľahlivejšia je el.trakcia. THC - ešte stále chcete antabusy??? A myslím si, že trhanie troleja pri Tbusoch nehrozí, bo ešte aj v takejto zime sú poriadne previsy ?. A výhybky - to nie je chyba na tram ale chyba trať.údržby . ?
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
SHORTY
"Celkovo teda chýbalo ráno asi 40 autobusov. Električková doprava bežala, vyskytli sa však meškania do piatich minút, kazili sa výhybky. Trolejbusy jazdili bez problémov."
Z toho vyplýva, že najspoľahlivejšia je el.trakcia. THC - ešte stále chcete antabusy??? A myslím si, že trhanie troleja pri Tbusoch nehrozí, bo ešte aj v takejto zime sú poriadne previsy ?. A výhybky - to nie je chyba na tram ale chyba trať.údržby . ?