Reply on: Záchvat #18788:
Nie len sa trochu po včerajšom vyčíňaní pár osôb upratovalo.Re #18799 5: Zastávky na Komeského ulici, to by som mal o tom niečo vedieť

Pred rekonštrukciou trate to bolo takto:
Zastávka pri dnešnej VVS a.s. bola čiastočne posunutá ku parkovisku. V opačnom smere bol koniec zastávky pri križovatke Tomášikova - Komenského (naproti SPŠE). Na Poliklinike Sever bola zastávka pri domoch a nie pri parku ako je tomu teraz. V smere na NMM neviem ako bol umiestnená (nepamätám si, možno tak ako dnes resp. o čosi posunutá). No a na NMM boli obe najprv pred výjazdom do zákruty (oproti budove VS múzea). Pričom v smere na Komenského ul. bol ostrovček delený. L6 mala nástupište zvlášť aj s prístreškom za dnešnou budovou VÚC.
Re #18796 Furčan: ?
Želám Vám aj vašim rodinám radostné a pokojné prežitie vianočných sviatkov, veľa zdravia, štastia, lásky, úspechov v práci, štastlivý nový rok, aby do neho každý vstúpil tou správnou nohou.
V rámci (aj tvorcov) iMHD sa teším na ďalšiu spoluprácu v budúcom roku 2006.
TA
http://www.imhd.sk/ke/?w=372f2833232930ef392b342f26ea&u=f0f7f0edf5f0f0f2&no=16&id=27302aeef5f021f0f0f625 - že sa nezachovali, je myslené tak, že zlou údržbou sú zanedbané alebo už nie sú vôbec a na T6-kách sú namontované úplne iné zrkadlá