Reply on: Záchvat #14546:
Presne v tom spočíva problém, že sa často nachádzajú argumenty, prečo sa to nedá a nie, prečo by sa to malo urobiť a pritom prínos je jednoznačný. Kompetentní z DPMK nemajú problém ísť na návštevu DP, v ktorých dopyt k plnej spokojnosti funguje a spĺňa svoj účel.Re #14547 matway: Bývam neďaleko tohto miesta a neraz tadiaľ prechádzam pri presune z Cassovie do Optimy (aj autom, dokonca aj z tej vedľajšej cesty a značka tam svieti už z diaľky...), no akúkoľvek kolíziu som nepostrehol ani raz. Napokon, ako už spomenul Záchvat, časť od OC Cassovia sa rozšíri na 4-prúdovú s trávnatým pásom á la "tramreservé" a možno sa aj zruší priame napojenie.
Sarko
Re #14543 matway: Ide o to, že sa to začne používať iba na tých vozidlách, na ktorých dopyt je. Na ostatných sa používať nebude a tieto vozidlá ani nebudú výrazne označené, že sa na nich dopyt používa. Ak je percentuálne zastúpenie vozidiel viac ako 50%, nevidel by som v tom až taký problém, naviac keď bez dopytu máme najstaršie autobusy, ktoré na delených službách premávajú kratšie.
Re #14542 Isidor: Na to Ti neviem odpovedať. Prenechám to 1018, ktorý Ti fundovane odpovie.