Mesto sa zobudí vtedy a len vtedy pokiaľ tu nebude tá ohromná pasivita "že dajak bulo, dajak budze" a teda sa zobudia aj ľudia. Žiaľ práve vďaka tomu už hodná časť obyvateľstva rezignovala a keď niektorí kom. politici vnímajú participáciu občanov v tom zmysle: "daj mi hlas a viac sa už nestaraj" tak je to smutné. Áno nadáva sa ako nefunguje to či ono, ale každé 4 roky je šanca to meniť (teda keď je aj koho vybrať, čo je v našich končinách dosť ťažké, lebo všetci tu už raz boli). Treba ju v prvom rade rozumne využiť. Inak súhlasím, že toto "vedenie" mesta zhnilo (a ide jednoznačne proti svojim občanom) ako sa len dalo a to aj vďaka tomu, že väčšina z nich je tu už od roku 1990. Ale keď toto už nikomu nevadí, tak je to potom na zamyslenie či netreba vymeniť obyvateľov... ?
Ono realita je trošku iná. Niektorý na to auto nemajú, napríklad ako ja.
Inak by som z vysoka nasr...(viete čo) na DPMK, aj s ich službami.
Inak sa považujem za ekologicky zmýšľajúceho človeka, len aj moja trpezlivosť má hranice...
Všetkých ľudí, ktorí dnes používajú MHD, by si malo mesto vážiť. Len vďaka nim ešte cesty nie sú úplne zapchaté a len vďaka nim tu nemáme každé ráno smogové opary.
V KE je tých ľudí stále veľa. Chcú sa správať zodpovedne, ekologicky a využívať MHD. Napriek veľkým sklamaniam si ešte stále mnohí nekúpili auto a každé ráno čakajú. Čakajú, kedy sa mesto zobudí. A mesto namiesto toho, aby túto devízu využilo a zúročilo, im len hádže ďalšie polená pod nohy a zvysoka kašle na hlavy.
Toto mesto si nevie vážiť svojich zodpovedných občanov.
Pokracovalo to tak, ze kratko po tej tvojej LRA5 dosla L10 s odchodom okolo 7:24, teraz uz dosla nejaka 32xx, ale na berlinskej sa voslo zo 10 ludi a tym to haslo . Ta tvoja spominana stovka ludi na Belehradskej tam stala aj potom .
Lunkou 19 z JZR na KVP okolo hodinky cesta. Ale máte o obhliadku Košíc postarané. Zvlášť keď je tam vodič, ktorému je jedno či mešká alebo má nadbeh. ? ? . Jednoznačne odporúčam. ?